KONST / Litografier / Färglitografi 15538276
nr 1553 8276
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Brudpar. Signerad, numrerad 77/360. Färglitografi, bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:10:59
23/7 10:16:25
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt